İSTAHED LOGO

Menü

Ara

image

1200 MUHABİR 1200 HABER

image
10 Ağustos 2012
2082

Değerli Meslektaşlarımız
       

İSTAHED 1200 civarında üyesi olan Türkiye'nin en büyük Aile Hekimliği derneğidir. İSTAHED in büyüklüğü sadece rakamsal ifadelere sığdırılacak büyüklüğün çok ötesindedir. Derneğimizin yaptıkları, Aile hekimliği sistemine geçişte ve sistemin devamlılığının sürdürülmesindeki oynadığı aktif ve etkin rol herkesin malumudur. İSTAHED bu vizyona , üyelerinin bilgi birikimi,yetenek ve üretkenlikleri ile ulaşabilmiştir.

         Derneğimizi daha aktif, üretken ve verimli kılmak elbette ki olasıdır,bunun için yapılacak tek şey 1200 tane bilgi birikimli ve yetenekli üyesi ile hep birlikte derneğin her türlü faaliyetine yön vermek, Demokratik Kitle Örgütü tanımlamasını hak edebilmek adına her bir dernek üyemize yönetim kurulu üyesi etkinliğinde katkıda bulunmasını sağlamak yetecektir. Bu görev de  Yönetim Kurulunun görevidir. Yönetim Kuruluda bu görevi layıkıyla yapma konusunda kararlıdır.

         Söz konusu  kararlılığın ilk adımı olarak internet sitemizi  tüm üyelerimizle birlikte hazırlamak istiyoruz. internet sitemizde yayınlanmasını istediğiniz haber görüş önerileri  haberci@istahed.org.tr mail adresine gönderirseniz editörlerimiz tarafından haber, köşe yazısı, anket v.s olarak yayınlanacaktır.

Siz üyelerimizin ilgileri ile internet sitemiz 1200 muhabiri, 1200 köşe yazarı olan Türkiye'nin en büyük ve en önemli internet sitesi olacaktır

 

İSTAHED   YÖNETİM  KURULU

Benzer Haberler