İSTAHED LOGO

Menü

Ara

image

İKON 2014 'ün Ardından

image
13 Mayıs 2014
1255

Sevgili meslektaşlarım,

1700'e yakın üyesi olan İSTAHED bu sene sahadan gelen talep ile yeni bir aktiviteye adım atarak ilk kongresini düzenledi. 8-11 Mayıs 2014'de Antalya'da düzenlenen IKON 2014, yeni bir kongre olmasına rağmen başarı ile tamamlandı.

Hizmetiçi eğitim ve sürekli eğitimin gerekliliğini kurulduğu ilk günden beri farkeden derneğimiz yaptığı aylık İSTAHED AKADEMİ eğitimleri ile bu ihtiyacı gidermeye çalışmıştır. Sahadan gelen istek doğrultusunda, örgütlenmesi ile, hukuk savaşı ile, bilişimsel faaliyetleri ile, sosyal medya kanalları ve İSTAHED GAZETESI ile sesini duyuran derneğimiz, bildiğiniz gibi Ekim ayında kongre için de kollarını sıvamıştı. Yoğun çalışmalar sonucunda 8-11 Mayıs'ta ilk kongremizi İKON2014'ü gerçekleştirdik.

3 gün boyunca gündüz katıldığımız bilimsel programın ardından gece birarada olmamızın keyfini yaşadık.

Gördük ki hangi ilde, ilçede, ASM'de olursak olalım derdimiz de mutluluğumuz da bir.
Gördük ki biz sorunlarımızı biraradayken çözebiliyoruz.
Gördük ki örgütlenmek ve birliktelik şart.

Eğitim için bizi kırmayan değerli hocalarımıza ve katılan tüm aile hekimi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Sizden aldığımız geri bildirimlerle daha çok motive ettiniz bizleri. Sağolun.

İKON2014'de emeğinden ötürü Kongre Genel Sekreteri Gökhan KARA'ya, İSTAHED Yönetim kurulundaki diğer arkadaşlarıma, ilçe başkanlarına, IKON çalışma grubuna ve tüm İSTAHED aktivistlerine teşekkür ediyorum.

Sizin derneğiniz İSTAHED, desteklerinizle her seferinde daha da iyi projelerle karşınıza çıkacaktır.

Saygı ve sevgilerimle
İKON 2014 Düzenleme Kurulu Adına
Dr. H. Esin ŞENER
Kongre Başkanı

Benzer Haberler