İSTAHED LOGO

Menü

Ara

image

İSTAHED HUKUK PANELİ

image
07 Mart 2016
1043

5 Mart 2016 tarihinde Yeni Yüzyıl Üniversitesi'nin katkılarıyla düzenlenen Hukuk Panelimize Aile Hekimi ve Aile Sağlığı Çalışanları katılmıştır.

Hukuk Komisyonu Başkanımız ve Yönetim Kurulu üyemiz Kutbettin Demir'in açılış konuşmasıyla başlayan panel; Avukat Özer Uğurlu'nun Adli ve Defin Nöbetleri ile ilgili sunumuyla devam etmiştir. Özer Uğurlu'nun sunumunun arkasından Hukuk Komisyonu üyemiz Recep Yılmaz Koç raporlarla ilgili bir sunum ve bilgilendirme yapmıştır.

Aynı gün Sağlık Bakanı ile görüşmeleri olan AHEF Yönetim Kurulu da panele katılmış ve Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Özer bir bilgilendirme konuşması yapmıştır.

Avukat Gülümser Uğurlu'nun savunmalar, denetimler ve devam eden davalarımız hakkında yaptığı bilgilendirme sonrası, soru cevap kısmına geçilmiştir. Salonda bulunan katılımcıların yanı sıra canlı yayınlanan panelimize diğer illerden de sorular yöneltilmiş olup; avukatlarımız ve hukuk komisyonu üyelerimiz tarafından hem salondaki katılımcıların, hem de diğer illerdeki Aile Hekimi ve Aile Sağlığı Çalışanlarının soruları cevaplanmıştır.

Avukatlarımıza, hukuk komisyonu üyelerimize ve Yeni Yüzyıl Üniversitesi'ne teşekkürlerimizi sunuyoruz.   

                                                                                                                                                           İSTAHED Yönetim Kurulu

Galeri için tıklayınız

Benzer Haberler