İSTAHED LOGO

Menü

Ara

image

İSTAHED KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE TOPLANTISI YAPILDI

image
04 Aralık 2017
181

KÜÇÜKÇEKMECE İLÇE TOPLANTIMIZ YAPILDI
İSTAHED Küçükçekmece İlçe Başkanımız Dr Hakan Karabulut ve Dr Hasan Beydağı'nın düzenlediği Küçükçekmece ilçe toplantımız, 29.11.2017 tarihinde yapılmıştır.
Toplantıya, İSTAHED Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Dr Kutbettin Demir, Dr Serkan Özbakış, Dr Melisa Menemencioğlu, Dr Selçuk Yılmaz, İSTAHED İlçe Başkanlarımız; Dr Nezahat Şener, Dr Uğur Uçar, Dr Mustafa Emre Ulu katılmıştır.
Toplantıda, İSTAHED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr Serkan Özbakış , İSTAHED' in yaptığı icraatlerle ve ekim ayında İSTAHED'in yaptığı çalışmalarla alakalı kısa bir video gösterisinin ardından, aile hekimliğini önümüzdeki süreçte hangi sorunların beklediği ve bu sorunlar karşısında izlememiz gereken yolların neler olduğuyla alakalı bilgi vermiştir.
İSTAHED Yönetim Kurulu Başkanı Dr Kutbettin Demir ''Altı Üstü Bir İmza'' konusuyla raporlarda dikkat edilecek hususlar konusuna değinerek, İlçede çalışan aile hekimlerinin yönetmeliklerle, raporlarla,adli ve defin nöbetleriyle, soğuk zincir kırılmaları, kazanılan hukuk davalarımızla alakalı sorularını yanıtlamıştır.SABİM şikayetleriyle alakalı olarak, '' SABİM şikayet hattı değil,iletişim hattıdır.Şikayet olmadan kişi ıslak imzası ve TC numarası olmadan cevap verme zorunluluğu yoktur.''demiştir.
İSTAHED Yönetim Kurulu Üyesi Dr Selçuk Yılmaz, asmde30dakika,İKON,İSTAHED Örgütlenmeyle alakalı bilgiler vererek İSTAHED' de çalışmak isteyen herkesi davet etmiştir.

  • image

Benzer Haberler