İSTAHED LOGO

Menü

Ara

İSTAHED Artık Bir Tık Uzağınızda : İSTAHED ONLİNE

image
yazar Can AKDUMAN
19 Mart 2015
Köşe Yazıları

Okunma Sayısı

1831

Üye sayısı hızla artan, büyüyen ve üyelerine belirli hizmetleri sunmakla yükümlü olan her STK nın sahip olması gereken bir sistemi İSTAHED Yönetim Kurulu olarak devreye almış bulunuyoruz.

İSTAHED Online artık hizmete girdi. Uzun süren testlerin ve uykusuz günlerin ardından üyelerimiz artık İSTAHED Yönetim Kuruluna ve ilgili birimlerine tek tıkla ulaşabilecekleri bir sisteme kavuştu.

https://www.istahed.org.tr/online adresinde ulaşılabilen İSTAHED Online'a ilk kez giriş yapacak üyelerimiz "Şifremi Unuttum" linkinden şifrelerini cep telefonlarına alabilmektedirler.

İSTAHED Online, üyelerin bilgilerini kontrol edebileceği, aidat borçlarını görebilecekleri, ödeme bildirimlerini yapabileceği bir sistem olarak geliştirilmişti. İlk prototipte hazırlanan bu fonksiyonlar Sağlık Bakanlığının uygulamalarına karşı aile hekimlerinin birlik olma ihtiyacı arttıkça oldukça yetersiz kalmaya başladı. Bunun üzerine İSTAHED Online sistemine hukuki destek sistemi, kalibrasyon talep sistemi (hazırlık aşamasında), ilaç takip sistemi (hazırlık aşamasında), kendi ilçelerindeki İSTAHED Üyesi aile hekimlerinin listesine ulaşabilme ve tüm İstanbul Aile Hekimleri listesine ulaşabilme imkanı eklendi.

 

Dernek içinde aktif görev alan İlçe Başkanlarımız için de İSTAHED Online ilçelerinde üye olmayan aile hekimlerini tespit etme, üyelere toplu mail gönderebilme ve ilçe bazında üyelik istatistiki grafiklerine ulaşma imkanını sunmaktadır.

 

Sürekli geliştirilmekte olan İSTAHED Online sisteminde üyelerimizin isteklerine de kulak veriyor talepleri olan işlemleri mümkün olduğunca sisteme eklemeye çalışıyoruz. Üyelerimiz "İSTAHED 'e Ulaşın" menüsü altından Yönetim Kuruluna, Dernek Asistanımıza ve Web Yönetim Birimimize doğrudan ulaşabilmekte taleplerini iletebilmektedirler.

 

Kısa bir süre sonra panel üzerinden üyelerimiz birbirleriyle iletişim kurabilecek, İSTAHED Akademi Eğitimlerine online kayıt olabileceklerdir.

 

İSTAHED Online herkesi bekliyor!

Diğer Yazılar